دوشنبه, 07 مهر, 1399
MONDAY, September 28, 2020
دو شنبه 20 مرداد
بررسی آغاز احداث سالن ورزشی جانبازان و معلولین در استان اردبیل/ افتتاح سالن دوومیدانی در پاییز
بررسی آغاز احداث سالن ورزشی جانبازان و معلولین در استان اردبیل/ افتتاح سالن دوومیدانی در پاییز
دیدار استاندار اردبیل و رییس فدراسیون جانبازان و معلولین با مهندس کریمی/
احداث خانه جانبازان و معلولین در استان اردبیل در دیدار استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان این استان و رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، عصر دوشنبه ۲۰ مرداد ماه، بهنام جو استاندار اردبیل به همراه انوشیروانی مدیرکل ورزش و جوانان این استان و اسبقیان رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با مهندس کریمی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، احداث خانه جانبازان و معلولین جهت برگزاری تمرینات و مسابقات ورزشی رشته های مختلف و کمپ کوهنوردی سبلان در استان اردبیل، مورد بحث و تبادل نظر حاضرین قرار گرفت تا در صورت تامین اعتبارات لازم از سوی استان اردبیل و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، آغاز گردد.

همچنین در ادامه، افتتاح و بهره برداری سالن دوومیدانی اردبیل بررسی و مقرر شد در پاییز سال جاری تکمیل و آماده بهره برداری ورزشکاران و مردم استان قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه که در دفتر مهندس کریمی برگزار شد، مهندس رحمتی معاون فنی و مهندسی و نیکوخصال مدیر طرح و برنامه نیز حضور داشتند.


تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی
انتهای خیابان رازان جنوبی (شهید حصاری)
مجموعه ورزشی شهید کشوری
021 - 2226 92 70
©2017 Keshvari Sport Complex, All Right Reserved